אם רצונך במוצרי אמנות יודאיקה שימושיים וגם בעלי ערך מוסף! מתנות ידאיקה, יצירות פרי השראה של נגר אמן!

אמנות יודאיקה היא אמנות של יצירות בעלות ערך מוסף.. ערך ההופך את המוצר לאמנות. לא רק הזהב , הכסף והפליז הם שמעטרים את

המוצר, אלא גם השימוש הרוחני שנעשה בו והמשמעות הרוחנית שישי לו,, כך שהאמנות של המוצר יוצרת משהו מיוחד המכוון למסר רוחני, וזאת בנוסף לשמוש המעשי. באמתחתי כמה מוצרים יחודיים

מתנות יודאיקה ומוצרים קטנים – מזוזות בסיגנונות שונים, בעלות אופי קלאסי, מודרני ואפילו כפרי, מתקבלות הזמנות לעיצוב מזוזה לטעמו של הלקוח. קופסת צדקה יוקרתית עשוי עץ דובדבן משובח בשילוב עם כסף.

ארון שבת – ארון המכיל את חפצי הקודש המשרתים את השבת, פמוטים, ברכונים, סידור, כוס היין לקידוש, סט הבדלה ועוד,, במראה החיצוני הסגור שלו הוא צנוע למראית עין ומשדר צניעות ומכובדות עדינה בצבעו הלבן עם אותיות הפליז המבהיקות בזהב. אך כאשר פותחים אותו הוא נשאר פתוח למשך טקסי השבת,, הוא משדר מראה מפואר ומעוטר בברכות המופיעות על הדלתות.. ארון שבת הוא מוצר ייחודי פרי דמיוני אשר רציתי ליצור זה שנים.. אמנות יודאיקה הבאה לתת מקום מוגדר ומכובד לחפצים הנוגעים בשבת, ונותן ערך מוסף לטקסי השבת בנוכחותו ההדורה והמוארת.

גלילת ספירת העומר –גלילת ספירת העומר הינה קופסה בעלת שתי מוטות גלילה המגלגלות בד ובו כתובה ספירת העומר.. היצירה היא פרי השראה מפריטים דומים שהיו בשימוש במאות הקודמות,, הקופסא המסויימת הזו עוצבה בסגנון הארט נובו. הקופסא משדרת אמנות יודאיקה בעלת נוכחות מהודרת ועם זאת צניעות במינימליות שלה ומוסיפה ערך מוסף בשימוש בה בימים של ספירת העומר.

גלילת תפילה – גלילת התפילה הינה קופסא בעלת שתי מוטות המגלגלות עליהם בד ובו כתובה תפילת שמע שעל המיטה.. עשויה בסגנון צנוע המאפשר את השימוש היומיומי והמעבר הקלילי מיד ליד,, ועם זאת בצבעיה העדינים ובמשחק שבה מוסיפה ערך מוסך לזמן החשוב של התפילה שלפני השינה. מיוחדת בין מתנות יודאיקה מפתיעה ומעניינת.

למפגש היכרות לא מחייב צור קשר